Haber
Denizlispor, Efeler 09 SFK’yı 4-1 mağlup etti.
![](https://bor-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/denizlispor-efeler-09-sfkyi-4-1-maglup-etti-6VgwlYjE.webp)
Transfer yasağı nedeniyle TFF 2. Lig’e düşen ve altyapı patentli takımıyla yoluna devam eden Denizlispor, yeni dönem öncesi 3. Lig ekiplerinden Efeler 09 SFK ile oynadığı hazırlık maçını 4-1 kazandı. Deniz Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmada yeşil-siyahlılar adına hat-trick yapan Bekir Turaç Böke ve Emre Furtuna, Efeler’in tek golünü Enescan Özdemir’den kaydetti. Öte yandan Denizlispor’dan ayrılan orta saha oyuncusu Okan Derici, Kırklarelispor ile sözleşme imzaladı.
– Denizlicarsibasihaber.com.tr